לידים לביטוח- הגיע הזמן לדעת הכל!

לידים לביטוח הם גורם מפתח בצמיחת תיק הנפרעים של סוכני וסוכניו תביטוח. לא כל חברת פרסום או משווק יודע להשיג את הלידים הטובים ביותר בתחום הביטוח. לכן רוב הלידים בתחום הביטוח הם לידים פחות איכותיים מאשר בקטגוריות אחרות בשוק. לכן אם אם אתם מחפשים לידים לביטוח איכותיים כדאי שתפנו לחברות הפרסום הטובים ביותר ותקבלו תמורה בהתאם.

שיווק אפליקציות
קידום אתרים ממומן - לתפוס את הלקוח ברגע הנכון.

מהם לידים לביטוח?

לידים לביטוח הם לקוחות המתעניינים בביטוחי שונים בין אם זה ביטוח בריאות, ביטוח רכב או ביטוח הבית. הלידים נחלקים ללידים חמים אשר מגיעים ממודעה בין אם זה ברשת האינטרנט או דרך פרסום בעיתון והמטרה שלהם לקנות את המוצר או השירות. לעומת זאת, לידים קרים הם לידים שנחשפו למודעה כלשהי או התעניינו בעבר לגבי מוצר או שירות אך לא קנו אותו ועדיין מתעניינים ומבררים.

מהם השיטות לקבלת לידים לביטוח?

ישנם שיטות שונות לקבלת לידים לביטוח. שיטות אלה כוללות: פרסום מודעות באתרי אינטרנט בצורה אורגנית במיוחד באתרים אשר מדורגים גבוהה בגוגל. פרסום מודעות ממומנות ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם, דפי נחיתה אשר מתפרסמים ברשתות החברתיות וכן טיוב לידים. בטיוב לידים מדובר לרוב על לידים קרים אשר נציגי המוקד מתקשרים אליהם והופכים אותם להיות שווב רלוונטים באמצעות החייאת הלידים שוב. שיטות אלה משיגות ללקוחות לידים חמים ולידים קרים בין אם הם לידים ממוצעים או לידים איכותיים.

מהם המרכיבים של לידים לביטוח איכותיים?

המרכיבים העיקריים של לידים לביטוח איכותיים כוללים: אחוז הצעות מחיר הכוללים: רלוונטיות לקהל היעד ויצירת עניין אצל הלקוח הפוטנציאלי. רמת אמון של הלקוח ואת החיבור שלו למוצר או השירות. ככל שרמת האמון של הלקוח גבוהה יותר כך הסיכוי שירכוש את המוצר או השירות יהיה גבוה. אם תקפידו למצוא מרכיבים אלה תוכלו לקבל לידים לביטוח איכותיים שיאפשרו לכם לסגור את רובם.

שאלות ותשובות

 

למה לידים לביטוח יקרים יחסית ללידים בתחומים אחרים?

 

המורכבות של יצירת לידים לביטוח לוקחת הרבה זמן. רוב הלקוחות לא מאמינים לסוכני הביטוח ותופשים אותם רמאים ונוכלים וגם שמתקשרים אל הלקוח הביתה. ללקוח נמאס מסוכני הביטוח או נציגיה הביטוח ולרוב הוא לא עונה כי הנציגים נתפשים כאנשים שרוצים רק את הכסף שלנו ולא מעבר.

 

מה ההבדל בין ליד רגיל לליד איכותי?

 

ליד איכותי הוא ליד שחברות משקיעות בו בין אם זה בכתבות שיווקיות מתאימות בקידום אורגני או ממומן או ברשתות החברתיות. ככל שיותר משקיעים כך הליד הוא יותר חם מאשר ליד ממוצע רגיל ולהוט לרכוש את השירות או המוצר לעומת ליד ממוצע שלא כזה להוט למוצר אלא רק מתעניין.

 

האם כדאי להשקיע גם בלידים קרים וגם בחמים?

 

כדאי להשקיע בשני סוגי הלידים מכיוון, שתמיד צריך לידים חמים במיוחד שמדובר על עסקים בתחילת דרכם אך גם הלידים הקרים הם לידים משתלמים ומהווים אתגר לא קטן לצוות המוקד שמצליח לסגור אותם.

 

אילו שאלות יש לשאול את חברות הפרסום בטרם רכישת לידים?

 

חשוב לשאול את חברות הפרסום בטרם רכישת לידים את השאלות הבאות: מהיכן הלידים מגיעים? תוך כמה זמן הלידים מסופקים? מה יכולת הייצור של הלידים?  מה הכמות המינימלית להזמנת לידים? חשוב לקבל תשובה על כל אחת מהשאלות על מנת שיהיה לכם כמה שיותר מידע טרם החלטתם לרכוש.

 

מה הפרמטרים המשפיעים על מחיר הליד?

 

הפרמטרים שמשפיעים על מחיר הליד כוללים: קושי ייצור הליד ועלויות מדיה לליד. ככל שהתחום מוכר ונפוץ כך קל לייצר אותו, וככל שעלויות המדיה לקליק גבוהה כך הליד יקר יותר.

 

צריכים עזרה? כמה פרטים וחוזרים אליכם:

שתפו אם אהבתם!

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ
גלילה לראש העמוד